czwartek, 27 sierpnia 2015

... I PO WAKACJACH

To były jedne z najnudniejszych i najbardziej męczących wakacji. Teraz będę miała takie zdanie "... ale co Ty mówisz, na pewno nie tak nudne jak moje wakacje z 2015 roku" ;-) 
4 dni dom, 1,5 godziny w aucie i 3 dni Zawoja i tak przez prawie 3 miesiące. Wiem że jeszcze czeka mnie tam kilka weekendów, ale wracam już do pracy więc to będzie coś zupełnie innego. 
Na koniec to w ogóle była masakra bo 7 dni w Zawoi z 3 nastolatkamiiii !!! 
A mnie coś poszło w kolanie i póki co najpierw USG czy w ogóle mogę wracać na Vacu i biegać na stadionie ;-( Zapewne zbiorę się w poniedziałek. Oby to nie było nic poważnego, ba jak ja schudnę bez tego biegu, marszu, podskoków itp. 
Parę zdjęć z ostatniego, długiego pobytu ....


Nasza kuchnia wraz z jadalnią, lubimy tu nie tylko jeść ale i grać w gry planszowe. Chociaż w te wakacje nie zagraliśmy ani raz, a szkoda.


Codzienne wieczorne ogniska, zawsze Be szukał kogoś kto będzie kręcił ogromny, metrowy szaszłyk. I codzienny wieczorny mój spacer z Maksem, połączony z 2 telefonami do mamy i Moni, oraz odpowiadaniem na milion pytań. 


I na koniec moje 3 zblazowane nastolatki. Tego dnia postanowiły ubrać koszulki tej środkowej (córki Be z pierwszego małżeństwa). Fajne do spędzania wolnego czasu, ale jak chodzi o życie i obowiązku to, totalne księżniczki. 

Dziś już jestem po konferencji i z nowości to: do mojej 20-ki dochodzi jedna dziewczynka, więc będzie oczko ;-) ale to nic, bo mój super eR i tak woli siedzieć sam (chyba, że coś mu się odwidzi to wtedy zaczyna się kłócić "a dlaczego ja znów muszę siedzieć sam?"). 
Inna nowość, moje 3 godziny informatyki w klasach 4-6 zwiększyły się do 6 godzin, czyli mam całą informatykę w starszych klasach. Fajnie i nie fajnie, bo tak to miałam 21 godzin, a teraz mam 27 plus oczywiście zebrania, imprezy, konferencje, szkolenia, kursy i całą masę innych rzeczy, której nie mają inni ludzie (poza nauczycielami).

Więc jutro czeka mnie ekstra pobyt w szkole. Będę sprawdzać które z 21 komputerów dobrze pracują, a które nie i dlaczego. A potem z Dyrektorem będę rozwiązywać ten problem lub zwyczajnie On kogoś wezwie. Muszę też z moją koleżanką nauczycielką, z którą mamy wspólną salę udekorować ją itp. 
Czyli .... WITAJ SZKOŁO PO WAKACJACH !!!!

4 komentarze:

 1. Ale minęły te 2 miesiące wakacji, jak z bicza strzelił ;)
  https://sweetcruel.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Może następne wakacje będą ciekawsze, bo rzeczywiście miałaś je trochę monotonne. Chociaż w Zawoi jest całkiem ok.
  Mniej obciążające ćwiczenia może też by pomogły w odchudzaniu? Lepiej mieć parę kg więcej niż rozwalone kolana. :/ Wiem, że każdy jest inny, ale na mnie biegi itp. i tak średnio by działały, bo się po tym strasznie głodna robię :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Kuchnia wraz z jadalnią prezentuje się niezwykle klimatycznie.
  W Zawoi nigdy nie byłam;)
  Oby wytrzymać do czerwca;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że zdrówko będzie dopisywało, tego mocno życzę.

   Usuń